Ansatte

Ansatte

Vores cirka 50 medarbejdere arbejder for, at skolen kan tilbyde stærke landbrugsuddannelser

Skolens medarbejderstab består af cirka 50 personer der dækker alt fra undervisning til rengøring, pedel, nattevagter, køkken og administration. Har du spørgsmål til en specifik medarbejder, er du altid velkommen til at ring eller sende en mail til vedkommende.

Du får her et overblik over vores team, inddelt i følgende grupper: Administration, Undervisere, Pedel, Rengøring og Køkken.

Administrationen

Jakob Autzen
Forstander
98351800
ja@njylls.dk

Tinne Sauer
Administrationsleder - Regnskab og Bogholderi
98351800 (tryk 3)
ts@njylls.dk

Anne Hyldgaard
SPS og trivsel
20596576
ahy@njylls.dk

Birgit Lauridsen
ElevCoach
96716273 / 20515749
bil@njylls.dk

Dorte Camin
AMU og Regnskab
96716276
dc@njylls.dk

Eigil Poulsen
Vejleder
96716272 / 21690261
ep@njylls.dk

Louise Froberg Andersen
Administrativ medarbejder
96716271
lfa@njylls.dk

Louise Bech Vestergaard
Marketingansvarlig
96716270
lb@njylls.dk



Undervisere

Charlotte Haahr
Viceforstander & Uddannelsesleder
ch@njylls.dk

Natasja Rosendahl
Stedfortrædende Uddannelsesleder & Forløbskoordinator for Hovedforløb. Fagområde: Kvæg
nr@njylls.dk

Maren Kirstine Steensen Jensen
Forløbskoordinator for Grundforløb EUD. Fagområde: Kvæg og ledelse
mj@njylls.dk

Grethe Jakobsen
Forløbskoordinator for EUX. Fagområde: Biologi - Kemi
gj@njylls.dk

Søren Mørch Boelsmand
Forløbskoordinator for Lederuddannelserne (PL og AØ)
smb@njylls.dk

Anne Jul Hauge
Fagområde: Biologi - Kvæg
aja@njylls.dk

Anne Damsgaard Rømer
Fagområde: Gris
adr@njylls.dk

Asger Jespersen
Fagområder: Planter - Økonomi
ag@njylls.dk

Bent Laier
Fagområder: Teknik - Bygninger
bl@njylls.dk

Cecilia Vanggaard
Fagområder: Planter - Teknik
cv@njylls.dk

David Rytter Jensen
Fagområder: Dansk - Matematik - Engelsk - Idræt
dj@njylls.dk

Ditte Hammershøj
Fagområde: Dansk
dh@njylls.dk

Ejnar Laustsen Frederiksen
Fagområde: Kvæg - Matematik - Værksted
ef@njylls.dk

Emil Samsø Møller
Fagområde: Teknik

Finn Larsen
Fagområde: Økonomi og ledelse
fvl@njylls.dk

Lars Secher
Fagområde: Kvæg
ls@njylls.dk

Lars Thrane Jensen
Fagområde: Økonomi
IT ansvarlig
lj@njylls.dk

Lasse Holt Spanggaard
Fagområde: Biologi - Idræt
lh@njylls.dk

Lene Siewertz Poulsen
Fagområde: Gris
lsp@njylls.dk

Line Thompsen
Fagområde: Gris
lit@njylls.dk

Mogens Thoft
Fagområde: Teknik
mt@njylls.dk

Per Krogsgaard
Underviser
pk@njylls.dk

Peter Sejlund
Fagområde: Økonomi - Ansvarlig for skema
ps@njylls.dk

Pia Schmidt Knudsen
Fagområde: Gris
psk@njylls.dk

Rene Rendbæk
Fagområde: Planter
rr@njylls.dk

Søren Ejnar Madsen
Fagområde: Planter
se@njylls.dk

Søren Staun
Fagområder: Gris - Teknik - Planter
ss@njylls.dk

Trine Uldahl Nielsen
Fagområder: Samfundsfag, engelsk og matematik
tun@njylls.dk

Winnie Staun
Fagområde: Biologi - Naturfag - Dansk
ws@njylls.dk

Servicefunktionen

Finn Jensen
Serviceleder
fj@njylls.dk

Allan Slot Mortensen
Pedel
as@njylls.dk

Dorthe Nøhr
Rengøring og køkken

Lone Holm
Rengøringsassistent

Anna-Marie Bach
Rengøringsassistent

Køkken

Louise Binderup
Køkkenleder
96716275
lobi@njylls.dk

Mette Pedersen
Souschef

Anne Jørgensen
Ernæringsassistent

Liubov Miasoiedova
Køkkenelev

Lone Lassen Niss
Køkkenassistent

Nathja Hjort Lennø
Ernæringsassistent

Sanne Hjort Nielsen
Ernæringsassistent

Connie Lennø
Medhjælper i køkkenet

Nattevagt

Elon Godiksen
Nattevagt
51515628

Ove Strøm
Nattevagt
51515628